KONST / Litografier / Färglitografi 11722081
nr 1172 2081
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, "Fågelliv Strömmen", signerad och numrerad 168/360. 61x41 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:31:33
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)